“To”, czyli co? To o czym marzysz.

Mam w głowie mnóstwo marzeń. Wiele z nich wiem, że zrealizuję. Nie z dnia na dzień, bo wymagają dużego nakładu czasu. Nie boję się tego. Jestem długodystansowcem. Część wymaga dużego nakładu pieniędzy. Zarobię je i zainwestuję.

Ten post to mój manifest

Mój własny doping dla mnie. Nie będę czekać do Sylwestra, żeby coś podsumowywać. Jest maj 2016r. i zrobię to teraz. Moje życie nie zależy od świąt i weekendów :)

Dlaczego jeszcze powstał ten post? Chcę też Ci pokazać, że deklaracja przed publicznością lub powiedzenie czegoś na głos, pomaga w realizowaniu swoich marzeń. U mnie tak jest. Często mówię pewne rzeczy na głos innym, żeby wywrzeć na sobie większą presję. Powiedziałam, to teraz muszę to zrobić, prawda?

Taka publiczna deklaracja czasami zmusza też do zweryfikowanie tego, co chcemy zrobić. Ujawnia czego się boimy. Jeżeli boisz się o czymś napisać, to jeszcze daleko droga do realizacji. Nie bój się!

Boj się i rób!

Uwielbiam hasło “Bój się i rób”, które jest myślą przewodnią Latającej Szkoły. Kto wymyślił to hasło? Nagrodę dla tej osoby za mega motywator! Autorze – Pozdrawiam Cię!

Dobra, to co chcę zrobić? Marzenia:

  1. Podcast o WordPressie, stronach internetowych, o kobietach w “Internetach”. Będzie się działo! Z tym ruszam już w wakacje. Mam już sprzęt. Mam już nawet projekt okładki podcastu. Wymyśliłam 15 tematów do 15 odcinków. Mam już nawet potwierdzonych dwóch gości do wywiadów. Mam też listę gości, których zaproszę, ale jeszcze o tym nie wiedzą :) Jak widzicie, robię to pomału. Małymi krokami. W odpowiednim czasie wystartuję i będzie się działo! :D
  2. Kurs online o robieniu sklepu na WordPressie. Z tym ruszam zaraz. Mam już listę filmów. Nawet mam już chętnych klientów :) To mój drugi temat na wakacje.
  3. Moja wtyczka, która pomaga Wam rozwiązywać problemy ze stroną. Więcej nie powiem. Mam 2 pomysły. Na razie badam, obserwuję, w odpowiednim czasie zdecyduję. Jakieś domysły, co to może być? :D
  4. Zbudować zespół zgranych i samodzielnych ludzi, którzy razem ze mną wdrażają te projekty. To tez już realizuję. Team Ewelina! ♡

Mam jeszcze kilka marzeń, ale nie wiem, czy życia mi starczy:

  • Spotkania z Wami w całej Polsce. Chętni? Nie będzie chętnych, to nie realizuję.
  • Minimum roczny staż w Kalifornii w Facebooku (z Sheryl Sandberg oczywiście) i Google’u (z Larrym Pagem, wiadomo). To jedyni pracodawcy, od których przyjmę oferty pracy i jestem w stanie zrobić sobie wolne z moją firmą.
  • Poznać i pogadać z Marie Forleo. Chyba nie muszę wstawiać linku? Każdy wie, kto to jest. Ta laska ma power i ekstra poczucie humoru, które bardzo lubię.
  • Pogadać i najlepiej móc współpracować z Peterem Diamandisem.
  • Pogadać i najlepiej móc współpracować z Tomem Fordem. Niesamowity, pracowity i kreatywny człowiek.

No i jeszcze kilka, ale na razie nie napiszę :)

Dziewczyno, teraz Twoja kolej. Jakie masz marzenia? Co chcesz NAPRAWDĘ zrealizować? Tak, marzenia się realizuje. Tak to działa w mojej głowie. Zacznij tak myśleć. Zwerbalizuj to. Napisz. Zacznij działać. Małymi krokami, ale do przodu!