Pierwszy raz na Girls Who WP

Jesteś tutaj:>Pierwszy raz na Girls Who WP
Pierwszy raz na Girls Who WP 2017-06-23T15:47:26+00:00

Czy jesteś tutaj pierwszy raz?

Napisałam ten przewodnik, aby pomóc Ci zorientować się, jakie materiały są dla Ciebie najlepsze i gdzie je znajdziesz. Uczę WordPressa od 2014 r. Przez ten czas stworzyłam sporo materiałów edukacyjnych dla różnych poziomów wiedzy: kursy online, blog, wideo tutoriale, PDFy etc.

Na tym blogu skupiam się na edukacji osób, które mają już swoją stronę, potrafią ją obsługiwać i chcą ją rozwijać dalej.

Jesteś na innym etapie? Nie masz jeszcze strony? Nie wiesz nic o WordPressie? Albo masz stronę, ale nie umiesz jej obsługiwać? Nie ma problemu. Poniżej opisałam różne scenariusze i idealne materiały edukacyjne. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla Ciebie.

Nic nie wiesz o WordPressie. Nie umiesz obsługiwać swojej strony.

Zapisz się na 7-dniowy kurs mailowy >>

Ten stan jest najłatwiejszy do zdiagnozowania :) Prawdopodobnie trafiłaś (lub trafiłeś) tutaj z wyszukiwarki lub ktoś polecił Ci mój blog.

Dla osób z Twoim stanem wiedzy (bliskim zero:), przygotowałam 7-dniowy kurs o WordPressie. Zdobędziesz bardzo mocne podstawy i zorientujesz się czy WordPress to jest coś dla Ciebie. Cały kurs jest za darmo i składa się z 7 lekcji w formie PDF:

Lekcja 1: Co to jest WordPress i jaka jest różnica między wersją .com i .org?
Lekcja 2: Co to jest serwer i domena?
Lekcja 3: Jak bezpiecznie zainstalować WordPressa bez umiejętności kodowania?
Lekcja 4: Co to jest szablon/motyw i jak go wybrać?
Lekcja 5: Jak zrobić stronę, kiedy nie umiesz kodować?
Lekcja 6: Czy dasz radę zrobić stronę sama? Największe problemy (i rozwiązania).
Lekcja 7: Nikt nie rodzi się z taką wiedzą.

Jak się zapisać i ile to kosztuje?

Kurs mailowy, o którym teraz piszę jest darmowy :) Wystarczy, że się na niego zapiszesz i od razu dostaniesz pierwszą lekcję na maila. A potem codziennie, przez 6 dni, będziesz dostawać kolejne lekcje. Łącznie jest ich 7.

Tu nie ma żadnych kosztów ani haczyków. Zrobiłam ten kurs mailowy po to, żeby KAŻDY mógł się przekonać czy WordPress to coś dla niego. Za darmo. Zapisz się na 7-dniowy kurs mailowy >>

Jak wygląda lekcja w kursie mailowym?

Każda lekcja jest w formie czytelnego, gotowego do wydruku PDFu :) Po prostu się zapisz i zacznij działać.

Chcesz przejść z Bloggera na WordPressa.

Ten stan wiedzy jest również łatwy do zdiagnozowania :) Prawdopodobnie nie umiesz obsługiwać WordPressa, ale słyszałaś (lub słyszałeś) o nim dobre rzeczy i chcesz na niego przejść. Nie ma problemu!

Przygotowałam 4-częściowy wideo tutorial, w którym pokazuję, krok po kroku, jak przejść z Bloggera na platformę WordPress. Tutorial jest częścią mojego kursu WP dla zielonych, ale udostępniłam go za darmo. Obejrzyj 4-częściowy przewodnik wideo i przejdź na WordPressa >>

Chcesz przejść z WordPress.com na .org. Chcesz zacząć korzystać z wtyczek :)

Aktualnie nie mam tutorialu na ten temat. Pracuję nad tym. Jeżeli jesteś nim zainteresowana, zostaw swój adres mailowy >>

Masz stronę, ale nie umiesz jej obsługiwać.

Ok, jeżeli masz już stronę na WordPressie, ale nie umiesz jej obsługiwać, to tego dokładnie uczę w kursie online WP dla zielonych. Stworzyłam go właśnie dla osób, które chcą się usamodzielnić:

  • chcesz obsługiwać swoją stronę SAMODZIELNIE,
  • chcesz zrobić stronę od podstaw SAMODZIELNIE,
  • chcesz zacząć robić strony dla innych.

Poznaj kursantki i zobacz wybrane strony, które powstały na kursie >>

Chcesz poznawać nowe rozwiązania i np. nowe wtyczki.

Super, ten blog jest dla Ciebie idealny. W zasadzie każdy wpis powstaje dla takich osób, jak Ty :) Najważniejsze kategorie na blogu to:

A tutaj znajdziesz listę wszystkich wpisów: http://girlswhowp.com/lista-artykulow/

Jeżeli szukasz czegoś konkretnego, skorzystaj z wyszukiwarki:

Robisz stronę samodzielnie. Potrzebujesz pomocy, aby nie tracić czasu, pieniędzy i nie zrobić błędów.

Po pierwsze gratuluję Ci odwagi i motywacji. Super. Jeżeli szukasz instrukcji od A do Z, jak zrobić stronę i nie tracić przy tym czasu, pieniędzy to uczę tego tylko na kursie online WP dla zielonych. W kursie uczę jak zrobić to DOBRZE, nie popełniając błędów. Zobacz wybrane strony, które powstały na kursie.

Dodatkowe artykuły poszerzające temat znajdzie tutaj: Robię stronę samodzielnie

Chcesz zrobić sklep.

Pracuję nad kursem online, w którym od A do Z stawiamy sklep na WordPressie. Tutaj poznasz szczegóły: https://wpsklep.pl

Nie znalazłaś tego, czego szukasz?

Napisz do mnie. Opisz, czego chcesz się dowiedzieć. Opisz swoją sytuację. Twoja historia może zostać inspiracją dla kolejnego tutorialu lub innego materiału edukacyjnego kontakt@ewelinamuc.com Dziękuję!

Miłego WordPressowania

Podpis Eweliny