O mnie

Jesteś tutaj:>O mnie
O mnie 2017-09-05T11:37:21+00:00

Cześć, z tej strony Ewelina

Założyłam tę stronę w 2014 roku, aby zachęcić kobiety do samodzielnej nauki WordPressa.

Ponad dekadę temu też byłam zielona. WordPress wciągnął mnie na tyle, że dziś uczę innych, jak samodzielnie zrobić stronę na WordPressie od podstaw w kursie online WP dla zielonych. Nie musisz umieć kodować, aby działać na stronie samodzielnie i zmieniać wszystko, kiedy tylko chcesz :)

Jak to się wszystko zaczęło?

1 lipca 2014 roku założyłam swoją firmę – Siedemtrzy Studio. Do tego, by mieć własną firmę, dążyłam od dobrych 3 lat, a w roku 2014 założyłam ją formalnie. Na początku zajmowałam się głównie tworzeniem stron internetowych – w WordPressie i nie tylko. Udało mi się skompletować całkiem niezłe portfolio :)

W ofercie zawsze miałam szkolenie z obsługi nowej strony. Uczyłam, jak o nią dbać, jak aktualizować i jak samodzielnie nią zarządzać. Lubiłam to. Dzielenie się wiedzą od zawsze sprawiało mi przyjemność.

Po założeniu firmy poznałam mnóstwo przedsiębiorczych kobiet. Między innymi w Latającej Szkole Agaty Dutkowskiej. Szybko odkryłam, że wiele z nich ma bardzo małą wiedzę o stronach internetowych, a zwłaszcza o WordPressie. Miałam świadomość, ile tracą, dlatego postanowiłam to zmienić. WIEDZIAŁAM, ŻE TUTAJ MOGĘ POMÓC.

Założyłam grupę edukacyjną Girls Who WordPress, a tydzień później girlswhowp.com. Obie przestrzenie szybko zyskały popularność, którą cieszą się i dziś. Udało mi się od podstaw stworzyć efektywną platformę wymiany wiedzy na temat WordPressa. Nie ukrywam – jestem z siebie dumna. Cieszę się, że mam swój mały wpływ na wejście dziewczyn w świat IT. Wiele moich kursantek realnie myśli o rozpoczęciu nowej ścieżki kariery i robieniu stron dla inny. Wiele z nich już to robi! Super dziewczyny. Tak trzymać!

W wolnej chwili

Dużo czytam i całkiem sporo ćwiczę :)

Moja prywatna strona: ewelinamuc.com

Jak uczyć się razem ze mną?

WordPress dla zielonych to mój autorski kurs online, w którym uczę, jak samodzielnie zrobić stronę www. Bez umiejętności kodowania.
Jeżeli nie wiesz, co to jest WordPressie, chcesz go poznawać w usystematyzowany sposób (bez marnowania czasu i pieniędzy), to jest to kurs dla Ciebie.
Nabór do kursu odbywa się tylko kilka razy w roku.

Zobacz strony zrobione na kursie

UX w małej firmie to kurs online, w którym uczę, jak pracować strategicznie, jak wyznaczać sobie cele na stronie, jak sprawdzać, czy nasza strategia rzeczywiście działa.
Najpierw uruchamiam Twoje strategiczne myślenie, potem uczę Cię obsługi m.in. Google Analytics.
Uczę, jak skutecznie działać na stronie (i w firmie), aby nie tracić kasy i czasu.

Zapisz się na kolejną edycję kursu

Dodaj do swojej strony sklep online! W kursie WP sklep uczę, krok po kroku, jak samodzielnie dodać sklep do obecnej strony na WordPressie. Pokażę Ci, jak to zrobić samodzielnie i w bezpieczny sposób. To nie jest czarna magia i nie wymaga od Ciebie umiejętności kodowania.

Zapisz się na listę oczekujących

Chcesz mnie lepiej poznać?

Zobacz moje wideo. Najlepsza metoda to wideo. Regularnie publikuję filmy o prowadzeniu firmy oraz stron internetowych. Opowiadam wszystko prostymi słowami, bez nadęcia, z humorem. Wszystkie filmy znajdziesz w kategorii Wideo >>

Byłam gościem podcastu

Dwukrotnie byłam gościem w podcaście „Po nitce Ariadny”. Opowiedziałam o mojej historii zawodowej. Możesz się dowiedzieć, jak z sekretarki stałam się właścicielką firmy. W drugim nagraniu poruszyłyśmy z Ariadną i Ulą Phelep temat szalenie ważny – jak NAPRAWDĘ wygląda prowadzenie biznesu.

Masz pytanie?

Miłego WordPressowania

podpis imie

Zapisz