Cześć, z tej strony Ewelina

Założyłam ten blog oraz grupę na Facebooku w 2014 roku, aby zachęcić kobiety do samodzielnej nauki WordPressa.

WordPress wciągnął na tyle, że dziś uczę innych, jak samodzielnie zrobić stronę na WordPressie od podstaw w kursie online WP dla zielonych. Nie musisz umieć kodować, żeby działać na stronie samodzielnie i zmieniać wszystko kiedy tylko chcesz :)

Jak to się wszystko zaczęło?

1 lipca 2014 roku założyłam swoją firmę – Siedemtrzy Studio. Do tego, by mieć własną firmę, dążyłam od dobrych 3 lat, a w roku 2014 założyłam ją formalnie. W tym czasie zajmowałam się głównie tworzeniem stron internetowych – w WordPressie i nie tylko. Udało mi się skompletować całkiem niezłe portfolio :)

W ofercie zawsze miałam szkolenie z obsługi nowej strony. Uczyłam, jak o nią dbać, jak aktualizować i jak samodzielnie nią zarządzać. Lubiłam to. Dzielenie się wiedzą od zawsze sprawiało mi przyjemność.

Po założeniu firmy poznałam mnóstwo przedsiębiorczych kobiet. Między innymi w Latającej Szkole Agaty Dutkowskiej. Szybko odkryłam, że wiele z nich ma bardzo małą wiedzę o stronach internetowych, a zwłaszcza o WordPressie. Miałam świadomość, ile tracą, dlatego postanowiłam to zmienić.

Założyłam grupę edukacyjną Girls Who WordPress, a tydzień później girlswhowp.com. Obie przestrzenie szybko zyskały popularność, którą cieszą się i dziś. Udało mi się od podstaw stworzyć efektywną platformę wymiany wiedzy na temat WordPressa.

W wolnej chwili

Dużo czytam i całkiem sporo ćwiczę :)

A tutaj uczę:

  • WP dla Zielonych – kurs o WordPressie, w którym uczę, jak założyć i samodzielnie zarządzać stroną na platformie WordPress. Od A do Z.
  • Poznaj zachowanie klienta – kurs o tym, jak sprawdzać co ludzie robią na naszych stronach. Uczę obsługi Google Analytics i analizy newslettera. A jeżeli okazuje się, że nie masz ruchu, to w kursie znajduje się tez kompletny przewodnik o robieniu reklam na Facebooku :)

Miłego WordPressowania

podpis imie

 

Moja prywatna strona: ewelinamuc.com