Kontakt

Jesteś tutaj:>Kontakt
Kontakt 2017-04-20T14:19:25+00:00

Kontakt

Mój zespół odpowie na Twoje pytanie w sprawie:

Aktualnie nie udzielam konsultacji indywidualnych, nie przyjmuję zleceń na zrobienie i/lub edycję stron, ale od czasu do czasu czytam swoją pocztę: kontakt@ewelinamuc.com. Musisz wiedzieć, że w związku z bardzo dużą ilością maili, nie obiecuję, że odpiszę. Nie bierz tego do siebie personalnie.

Nie odpiszę Ci na Facebooku:

Dostaję tam mnóstwo wiadomości. Większości z nich nie czytam, bo jest ich za dużo. Dodatkowo Facebook nie pozwala na sprawne zarządzanie wiadomościami. W związku z tym, nie prowadzę tam firmowej korespondencji. w tym miejscu odsyłam Cię do adresów mailowych, które wymieniłam wyżej.

Jeżeli masz problem ze swoją stroną:

Koniecznie zajrzyj do szeregu materiałów, które stworzyłam:

Jeżeli chcesz ze mną współpracować:

Aktualnie nie udzielam konsultacji indywidualnych, nie przyjmuję zleceń na zrobienie i/lub edycję stron. Masz pomysł na współpracę w innym zakresie? Napisz na kontakt@ewelinamuc.com. Odpowiadam wyłącznie na maile z konkretnymi propozycjami:

  • czego konkretnie ode mnie oczekujesz,
  • co konkretnie będę z tego miała,
  • kiedy (daty),
  • po co (cel współpracy),
  • dla kogo (grupy docelowe, ilość).

Bardzo szanuję swój czas na tym świecie :) Odpowiadam tylko przygotowanym osobom, które mają zdrowe podejście do współpracy. Jestem bardzo krytyczna jeżeli chodzi o współpracę. Nawet jeżeli oferta jest konkretna, nie obiecuję, że coś z tego będzie.

Masz pomysł na artykuł lub film? Napisz na kontakt@ewelinamuc.com. Musisz wiedzieć, że w związku z bardzo dużą ilością maili, nie obiecuję, że odpiszę. Nie bierz tego do siebie personalnie :) Na pewno zanotuję Twój pomysł i wezmę go pod uwagę podczas planowania filmów i przyszłych artykułów.

Miłego WordPressowania

podpis imie

 

Moja prywatna strona: ewelinamuc.com