W końcu oddaję w Twoje ręce przewodnik pt. Jak przejść z Bloggera na WordPressa. Już dawno obiecałam go wielu osobom. I już dawno przekroczyłam kilka terminów jego realizacji, które sama sobie nałożyłam. Najpierw musiałam poznać Bloggera, potem testowałam różne sposoby przejść z Bloggera na WordPressa. To wszystko trwało dłużej niż bym sobie tego życzyła.

Kompletny przewodnik

Cały materiał podzieliłam na 4 filmy wideo. Dodatkowo jest lista kontrolna (checklista), która mi pomóc zorientować się co już jest za nami, a co jest przed nami.

4 filmy wideo

  1. WSTĘP Opowiem, co musisz przygotować, żeby przejść na WordPressa.
  2. PRZYGOTOWANIE BLOGGERA Pokażę Ci, co trzeba zrobić na Bloggerze, żeby wszystko ładnie zaimportować na WordPressa.
  3. IMPORT Nauczę Cię, jak zaimportować wpisy, zdjęcia, zakładki z Bloggera na WordPressa.
  4. PRZEKIEROWANIA Pokażę Ci, jak zadbać o przekierowania i pozycjonowanie w Google 🙂

Jak dostać cały przewodnik?

Cały materiał jest dostępny po zapisaniu się. Zapisujesz się i zaraz dostajesz link do całego przewodnika (4 wideo, checklista). Zapisz się i działaj: https://wpdlazielonych.pl/blogger/

Ważna uwaga: najpierw obejrzyj całość, później działaj.

Pamiętaj, że wszystko pójdzie sprawnie jeżeli będziesz dobrze przygotowana. Najpierw obejrzeć wszystkie 4 filmy (to zajmie Ci około 30 minut). Dopiero jak wszystko obejrzysz, poukładasz sobie w głowie, to podejdź do procesu przenoszenia strony z jednej platformy na drugą. Dlaczego? Będziesz przygotowana i mniej zestresowana. Będziesz wiedziała co czeka Cię dalej. Mniej stresu, to milsza praca :)

Twoim zdaniem czegoś nie ma w tutorialu?

Jeżeli Twoim zdaniem powinnam coś dodać lub zmienić, to pisz śmiało w komentarzach lub na adres kontakt@wpdlazielonych.pl. Nie pracowałam na Bloggerze. Nauczyłam się go na potrzeby tego tutorialu. Zakładam, że ten przewodnik może mieć luki. Jeżeli je poznam, dopracuję go. A teraz do roboty! Go girl! Trzymam kciuki :)

Link do zapisów: https://wpdlazielonych.pl/blogger/

Miłego WordPressowania

podpis imie